Saturday, August 18, 2007

"Buba" od četiri decenije

GOLUBAC - Zbog odnosa prema "folksvagenu" starom 37 godina koji je prešao samo 120.000 kilometara, Milivoja Bogića iz Golupca prijatelji porede sa intelektualcem koga je u poznatoj TV seriji "Majstorska radionica" svojevremeno igrao Stevo Žigon. Uprkos tome što uskoro navršava četiri decenije, Milivojeva "buba" je kao nova.

- Auto je zaista kao nov, ali ja o njemu brinem kao da je ljudsko biće. Nikada ga nisam vozio po snegu, ili po ulicama koje se zimi posipaju solju. Nisam ga pretovarivao, niti sam mu sipao nekvalitetno gorivo i ulje. Za sve ovo vreme promenio sam samo dva migavca i nekoliko guma - kaže Milivoje Bogić.

Izvor: Kurir / (Lj. N.)

No comments: